הערכות למצבי חירום - יש מה ללמוד 

 

חלף חודש מאז נכנסה לתוקפה הפסקת האש אשר סיימה את מבצע עמוד ענן ונראה כי השקט שב על כנו. חלפו כבר חודשיים מאז הסתיים תרגיל העורף הלאומי נקודת מפנה 6 אשר עסק בהערכות לקראת רעידת אדמה משמעותית בישראל, ובקצב האירועים הבלתי פוסק גם הוא נראה כבר כמו היסטוריה רחוקה.

אחד הדברים החשובים ביותר בתחום ההערכות לחרום הינו ההבנה כי אסור להפסיק לעסוק בנושא זה שכן אין לדעת מתי "ינחת" עלינו מצב החרום ומתי נזדקק למשאבים אותם הכנו בעת שגרה.

השבוע, אירעה רעידת אדמה קלה ולכאורה לא משמעותית באזור הערבה. הנושא זכה לכסוי תקשורתי של דקות ספורות וכיום לא ניתן יהיה למצוא לו איזכור. חשוב לזכור כי אנו חיים באזור בעל היסטוריה עשירה ואחת לכמה זמן אנו מקבלים "איתות" מהקרקע כי העסק חי ונושם ורעש אדמה משמעותי בישראל הוא רק עניין של זמן.

על מנת ללמוד את הנושא בצורה מקיפה יותר ולשפר את רמת ההערכות ריכזנו עבורכם באתר מידע רב בתחום זה. קיימים מאמרים רבים של מיטב המומחים העוסקים בתחום המסבירים בצורה ברורה ותמציתית את מכלול האיומים והמשמעויות הנגזרות מהם. על מנת לעיין במאמרים אלו אנא לחץ על הקישור הבא: עמוד הכתבות

כמו כן ריכזנו עבורכם את מיטב הכתבות והחומרים המצולמים העוסקים בתחום ההערכות להתמודדות עם אסונות המוניים. בקטגוריית הווידאו באתר תוכלו להיחשף למגוון גדול של כתבות מעניינות ביותר אשר יסייעו לשפוך אור על הנושא. על מנת לצפות בכתבות הוידאו אנא לחץ על הקישור הבא: כתבות וידאו


  


BReady

 


 

לחנות
מוצר החודש!

ערכה תלת-יומית מורחבת

במחיר מיוחד!
רק 250 ש"ח במקום 328 ש"ח

 

ערכה חד-יומית במבצע!

לרכישה כעת

_____________________ 

ערכה לארבעה ימים

רק 160 ש"ח במקום 177

למשך חודש 

 

 

לרכישה כעת 

 

 

הטבה חדשה!

12% הנחה לנרשמים חדשים למועדון הלקוחות. יש למלא כתובת אימייל עדכנית והקופון יישלח אליכם.