האפליקציה שעושה סדר בטיול

מירב עוזיאל | מערכת ICU 

חופשה משפחתית בחו"ל בהחלט נשמעת כמו פתרון נפלא, נדרש ואפילו מגבש בחופשה הגדולה. זה נכון לצד הנופש, אבל מה ביחס לצד המארגן? זה שצריך לדאוג להגיע בזמן לטיסה, להזמין מלון, לדעת את שעות הפתיחה והסגירה של כל האטרקציות, את המחירים, התזמונים ואיך להגיע ממקום למקום?

בדיוק לצורך כך נולדה TripIt (טריפ-איט) - אפליקציה שנועדה לארגן את כל תוכניות הטיול במקום אחד נייד ונחמד.

טיסות - ניתן להעביר את כל המידע אודות הטיסות, מורכב ככל שיהיה, לאפליקציה על ידי forward לכתובת אימייל שתסופק לנו. כעת נחסך מאיתנו הצורך המעיק בהתעדכנות תמידית מול האימייל, הכל מגיע ישירות ל-TrpiIt וכך נוכל להתעדכן ולקבל את כל המידע בצורה נוחה וזמינה.

שינויים? עדכונים? אין בעיה! TripIt יכולה להתחבר אל תיבת האימייל שלנו ולעדכן את כל השינויים באופן אוטומטי לאפליקציה וממנה כבר אפשר להתעדכן בנוחות במקום אחד.

תוכנית על - TripIt תיצור עבורנו את תוכנית הטיול בהתאם לזמני הטיסות, המלונות ויתר המידע שנזין. אל התוכנית נוכל להוסיף מפות, הוראות הגעה, רשימות ותמונות שיקלו עלינו את החיים יותר ויעשירו את תוכנית המסע שלנו.

ארגון ביומן - תוכנית הטיול שנוצרה עבורנו יכולה להסתנכרן באופן אוטומטי אל היומן שלנו ולהיות זמינה אונליין ובדרכים. כך נוכל לקבל התראה ביחס למקום הבא אליו אנחנו אמורים להגיע, עם הוראות הנסיעה, מחירי הכניסה, מזג האויר ויתר המידע החשוב לנו.

איך מגיעים? מפות והוראות הגעה הן חלק בלתי נפרד מכל טיול וגם מ-TripIt. כך נוכל לגשת בנוחות ואונליין אל המפה הרלוונטית לאיזור המיועד ולסביבותיו. 

אטרקציות ומקומות בילוי - TripIt דואגת לנו גם בתחום הזה ומארגנת עבורנו את כל ההמלצות שלה לדרך שלנו. מסעדה, מוזיאון, לונה-פארק - כל נקודות העניין האלו יתווספו באופן אוטומטי אל פרופיל הטיול שלנו ואפילו יהיה אפשרי להזמין אונליין כרטיסים לסרט.

תחבורה - כל אפשרויות התחבורה השונות יתקבלו אצלנו באפליקציה כולל השכרת רכבים, אם נרצה.

כמה חם? מזג אויר יכול להיות חשוב עד קריטי להתארגנות שלנו. האפליקציה תעדכן אותנו בזמן אמת על כל גשם או חמסין שבדרך.

שיתוף - אוקיי יצרנו תוכניות טיול נפלאה ונהדרת אבל נרצה לשתף עם הבוס או הסבתא במיקום שלנו, טלפונים להשיג אותנו ועוד - זה אפשרי! ניתן לשתף דרך האימייל או הרשת החברתית המועדפת עלינו, לכתוב תגובות ומידע נוסף.

אבטחה - TripIt מתחייבת לרמת אבטחה גבוהה כך שהמידע מהאימייל שלנו נשאר בטוח. בנוסף, TripIt לא מאחסנת את הסיסמאות שלנו באפליקציה וניתן לשלוט בגישה שלה לתיבת האימייל שלנו.

 

TripIt מתאים לאייפון, אייפד, אנדרואיד, בלקברי ו-WP7. מחיר: חינם/פרו

קישור לאתר היצרן ענת זיו - ניהול קשרי לקוחות ואימונים לתקשורת | ההגנה 32, נס-ציונה | anat@az-ma.co.il